گرچه این دوره و بسته آموزشی آن نخستین دوره آکادمی است ، اما به هیچ وجه صرفا یک دوره مقدماتی نیست. این دوره که در قالب ۱۲ جلسه تنظیم شده ، سر فصلهای بسیار متنوعی را در خود جا داده و میتواند زبان آموز را از نقطه صفر به ابتدای دوره ی Intermediate ، طبق سطح بندی دانشگاه کمبریج پرتاب کند.لازم به ذکر است که در ارائه تمامی مطالب ، تطبیق با زبان مادری زبان آموز از مهم ترین و کلیدی ترین زوایای روش به کار گرفته شده است.

نکته اینجاست که زبان آموز تمامی نکات دستوری را در بطن مکالمه های روزمره و مورد نیاز خود می آموزد و هرگز این مطالب به گونه ی انتزاعی، ارائه نمی شوند. مکالمه هایی که برای این سطح در نظر گرفته شده اند تقریبا تمامی نیازهای روزمره زبان آموز برای برقراری ارتباط را پوشش میدهند، صدها مکالمه در موقعیت های مختلف اجتماعی ، از معرف ساده خود گرفته تا رستوران ، هتل ، ایستگاه قطار،  فرودگاه، مهمانی و …. همه و همه در این دوره فراگیر گنجانده شده اند.

دوره ی مکالمات روزمره - دکتر عطایی - اکادمی پویاروشان

سیلابس

از نظر گرامری ، زمانهای حال ساده ، حال استمراری ، حال کامل ، حال کامل استمراری، گذشته ساده، گذشته استمراری، آینده ساده، آینده در گذشته که نیمی از زمانها در انگلیسی را تشکیل میدهند و البته رایج ترین آنها در مکالمه هستند ، مورد بررسی و استفاده در فضاهای مکالمه ای قرار می گیرند.

از سوی دیگر ، چگونگی استفاده از صفت ها ، صفت های برتر و برترین، قید ها و انواع آنها، ضمایر و انواع آنها، اسم ها و انواع آنها، و فعل ها و انواع آنها مورد بررسی کامل قرار میگیرند.

قابلیت های شما پس از پایان دوره

بی تردید اگر زبان آموزی بخواهد خود را صرفا برای موقعیت های روزمره و سفر آماده کند، این دوره همه ی نیاز های او را پوشش خواهد داد.

یک جلسه  رایگان برای اشنایی

4.4/5 (21 نظر)